یازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1398/10/16

یازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی

یازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی روز دوشنبه 16 دی ماه در دفتر مدیر کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، یازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی روز دوشنبه 16 دی ماه با حضور مدیر کل و اعضای شورا در دفتر مدیر کل با تلاوتی از آیات قرآن کریم آغاز گردید.
ابتدا ابراهیمی دبیر جلسه ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، گزارشی از مصوبات جلسه قبل را ارایه و دستور جلسه را مطرح کردند .
سپس دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به خصوصیات این شهید پرداخت و گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرماندهی شجاع و قاطع و در عین حال بسیار مردمی و محبوب بود و نام او لرزه به اندام دشمنان می انداخت.
در ادامه در خصوص بیمه حوادث میهن، رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع توضیحاتی را ارائه و با نظر مثبت اعضای جلسه، مدیر کل دستور دادن از اول اسفند ماه سال 99 این طرح اجرایی گردد.
دولتی مهر با اشاره به جلسه کمیته دولت الکترونیک در خصوص حذف پورت های USB  که روز چهارشنبه 18 دی برگزار خواهد شد از اعضای جلسه خواستند راهکارها جایگزین و پیشنهادهای خود را برای جلسه ارائه دهند
در این جلسه در خصوص بازرسی همکاران فناوری اطلاعات از سیستم های اداری، فرم نیاز سنجی آموزشی و سایر موارد اداری بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید
1.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید