کنفرانس خبری اداره کل و هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دولت و تبریز 2018
  • تاریخ : 1396/06/06

کنفرانس خبری اداره کل و هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دولت و تبریز 2018

اولین کنفرانس خبری اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال جاری به مناسبت هفته دولت و تبریز 2018 با حضور اصحاب رسانه استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مهندس مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان روز دوشنبه مورخ ۶/۶/۹۶ در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و با هنر و تبریک هفته دولت گزارشی از عملکرد اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در دولت یازدهم را ارائه کرد.
مطلبی فر با بیان اینکه صرف هر نوع هزینه در هواشناسی سرمایه است افزود: فعالیت های هواشناسی فرابخشی است و دامنه آن به همه حوزه های استان تسری پیدا میکند لذا پیشرفت استان نیازمند توجه حداکثری به حوزه هواشناسی است.
وی در ادامه به تشریح برنامه های این اداره کل برای برگزاری شایسته رویداد تبریز 2018 پرداخت و گفت: تهیه بروشور از وضعیت جوی و اقلیمی استان در سه زبان فارسی – انگلیسی- عربی و تهیه ترم افزار هوانما برای نصب در بیلبورد های سطح شهر جهت رویت آنلاین شرایط جوی از جمله این برنامه هاست.
حبیب عبدلی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی استان نیز طی سخنانی در این نشست افزود: ارتقای سطح کیفی ایستگاه های هواشناسی در اولویت برنامه های این اداره کل قرار دارد و با پیگیری های صورت گرفته درصدد مکانیزه کردن همه ایستگاه های هواشناسی استان تا سه سال آینده هستیم
1.jpg
3.jpg
2.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید