پیام مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی به مناسبت دهه مبارک فجر
  • تاریخ : 1398/11/12

پیام مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پیامی بدین مضمون صادر کرد.

دهـه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه «استقلال» و «آزادی » و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.
دهه فجر دهه وحدت آفرینی، امید بخشی و انسجام امت اسلامی برای پیروی از آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهیدان و رهبر فرزانه انقلاب، و مقابله با استکبار جهانی است.انقلاب اسلامی ایران طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.
اینجانب ضمن تبریک ایام الله فرخنده دهه فجر به رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف استان و خصوصا همکاران ارجمندم،  ازهمگان برای حضور شکوهمند در راهپیمایی حماسی 22 بهمن  دعوت به عمل آورده و از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون ملت شریف ایران را آرزومندم.


1.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید