پیام مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت ١٢ فرودین، روز جمهوری اسلامی
  • تاریخ : 1398/01/11

پیام مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت ١٢ فرودین، روز جمهوری اسلامی

مهندس دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت ١٢ فرودین، روز جمهوری اسلامی پیامی را ارسال نمود.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی ، مهندس دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در پیامی ١٢ فرودین، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است: 
ملت ولایتمدار ایران اسلامی در 12 فروردین، لبیک گویان به ندای رهبر فقید خود، خط بطلانی بر همه استکبار و استعمار کشید و نشان داد که ملتی که انقلاب کرده، در دفاع از انقلاب خود همیشه ثابت قدم خواهد بود.
یوم الله ١٢ فروردین یاد و خاطره تمامی رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت بزرگ ایران را برای به بار نشستن نظام مقدس جمهوری اسلامی گرامی می‌داریم. آنچه در این روز بزرگ محقق گردید، آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت در سایه اسلام عزیز و اندیشه ناب و رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف است . همچنین روز تحقق وعده حق‌تعالی در بذل عزت و بزرگی بر مستضعفان جهان و تلالو زرین بهار آزادی با تکیه بر ارکان نظام جمهوری  اسلامی است.
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تبریک سال 1398، عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم و امیدوارم که در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به سال «رونق تولید» شده است، با کمک و حمایت ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات، گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت کشور برداریم.

Slide1.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید