پیام مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
  • تاریخ : 1397/06/31

پیام مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی،مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان، طی پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:1-(1).jpg
بسمه‌تعالی
هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و پیروزی ایثارگران مؤمن، خداجو و میهن‌ پرست است، شهیدان عزیزی که مرگ سرخ را برگزیدند و دشمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند.
دفاع مقدس رساترین واژه در فرهنگ ایستادگی و مقاومت جانانه ملت قهرمان و رشید ایران است. دفاع از ارزش‌های ناب انسانی و فضیلت‌های برتر اخلاقی و اسلامی در هشت سال جنگ نابرابر تبلور عینی یافت.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به رهبر معظم انقلاب و ملت شهید پرور ایران اسلامی به خصوص مردم شریف و همیشه در صحنه استان و همکاران محترم، تبریک عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال خانواده محترم آنان به ویژه خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون شهدا و رهروی راه آن عزیزان را برای همگان مسئلت دارم.

 

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید