پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت امام علی (ع)
  • تاریخ : 1397/03/15

پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت امام علی (ع)

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در پیامی فرا رسید ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت به این شرح است:
حضرت مولای متقیان، امام علی (ع) فرزند كعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است كه مانند موجی در دریای بیكران انسانیت گسترش یافت و تا سواحل دوردست كمال پیش رفت.
او همانند ابری است كه همواره بر بیكران دل‌های مشتاق، رحمت و آزادگی فرو می‌بارد، و حماسه‌آفرینی است كه ملائك آسمان بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه می‌زدند.
فرزند کعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ است که همچون خورشید دریای بیکران انسانیت را گرم می کند. امام مومنان و متقیان درس آزادگی، گذشت، فداکاری و خدا دوستی را با سیره و سبک زندگی خود در همه عرصه ها به تمام انسان های آزاده تاریخ آموخت.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همکاران محترم هواشناسی، توفیق درك فیوضات بیكران شب‌های قدر را از خداوند تبارك و تعالی برای این عزیزان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت‌خواهان جهان حضرت علی علیه‌السلام را به محضر امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف تسلیت و تعزیت می‌گویم.
 Slide1.GIF

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید