پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت مظلومانه امام اول شیعیان حضرت علی (ع)
  • تاریخ : 1396/03/25

پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت مظلومانه امام اول شیعیان حضرت علی (ع)

 به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی،مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان در پیامی شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت به این شرح است:
اينک که در شب‌هاي پر برکت قدر بار ديگر توفيق عبادت و بندگي و بهره‌گيري از معنويات خوان گسترده الهي نصيب همه بندگان شده، با ياد بزرگ‌مرد تاريخ علي (ع) زير باران رحمت "ليله القدر" مي‌ايستيم تا جان‌هايمان تطهير شود و شايد به مضمون قدر که مي‌گويند از هزار ماه برتر است دست‌يابيم گرچه ما را بر عظمت و شناسايي آن راهي نيست.
فرزند کعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ است که همچون خورشید دریای بیکران انسانیت را گرم می کند. امام مومنان و متقیان درس آزادگی، گذشت، فداکاری و خدا دوستی را با سیره و سبک زندگی خود در همه عرصه ها به تمام انسان های آزاده تاریخ آموخت.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و خداجوی استان آذربایجان شرقی، توفیق درك فیوضات بیكران شب‌های قدر را از خداوند تبارك و تعالی برای این عزیزان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت‌خواهان جهان حضرت علی علیه‌السلام را به محضر امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف تسلیت و تعزیت می‌گویم.
Slide1.GIF

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید