پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی  به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران
  • تاریخ : 1396/03/13

پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان  فرارسیدن 14 خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیتی بدین شرح صادر کرد:
امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.
بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.
امید می رود در سایه خودباوری و پشتکار، روشنگری و بیان حقایق منشأ خیر و برکت فراوان باشیم و در راه معرفی و ترویج اندیشه­ های متعالی، اهداف و زوایای زندگی پربرکت آن بزرگوار به نسل حاضر و آینده گام بر داریم. از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی ها و دلاوری های آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم­شاهی به وجود آوردند .به روان پاک شهیدان راه آزادی و انقلاب درود می­فرستیم. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.
اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید