پیام تسلیت مدیرکل هواشناسی استان به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)
  • تاریخ : 1398/03/14

پیام تسلیت مدیرکل هواشناسی استان به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)

علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در پیامی سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی در متن این پیام آمده است.
چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.بدون تردید تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.
اینجانب ضمن یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد، سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی رهروان ولایت در ایران اسلامی به ویژه جامعه هواشناسی تسلیت و تعزیت عرض می کنم. امیدوارم با پاسداری از آرمان های والای بنیانگذار انقلاب و خون پاک شهدا، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی نام ایران در عرصه های بین المللی تلاش نماییم.

Slide1.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید