پیام تبریک مدیر کل هواشناسی به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) ، امام جعفر صادق (ع)  و آغاز هفته وحدت
  • تاریخ : 1397/09/03

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) ، امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان  طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)  و آغاز هفته وحدت را تبریک گفتند.
بی شک بهار ماه ها ربیع الاول است؛ چرا که با طلوع آخرین ستاره درخشان سپهر نبوت، حضرت محمد ‏(صلى الله علیه و آله و سلم) چهره جهان دگرگون شد و آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در زمین پدیدار گشت و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان تابید.
در هفدهم ربیع الاول از دودمان پاک ابراهیم فرزندی پا به عرصه گیتی نهاد که ولادتش نقطه عطفی در تاریخ انسانیت شد و به یمن قدوم مبارکش، ساکنان عرش و ملکوت برای تهنیت این ‌میلاد خجسته به زمین آمده و در تبریک این رویداد مبارک بر یکدیگر سبقت می‌جستند. مشام هستی معطر به رایحه میلاد مسعود پیامبری اعظم(ص) گردید، فرستاده ای که با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت و شفقت، بهره مند ساخت.
هفته وحدت پیام آور این است که مسلمانان همه با هم برادرند و با دست اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال از تفرقه افکنی بیگانگان را می گیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ می‌کنند و در سایه امامت و ولایت، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را خواهند پیمائید.
اینجانب فرارسیدن میلاد رسول مهربانی و عدالت حضرت محمد مصطفی (ص) و همچنین میلاد با سعادت امام جعفرصادق(ع)  و آغاز هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان، مردم شریف استان بخصوص همکاران محترم، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند منان سربلندی و عزت روزافزون را برای آنان مسئلت دارم.
1.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید