پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر
  • تاریخ : 1398/04/13

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر

مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی، علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) در پیامی این جشن فرخنده و آغاز دهه کرامت را به همه شیعیان عزیز تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:
اول ذیقعده سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) دوشیزه بزرگواری است که عصمت حضرت زهرا (س) در او تجلی یافت.سیره زندگی جلوه کوثر و شفیعه محشر الگویی ماندگار برای دختران مسلمان سراسر تاریخ است و مکتبی است که شاگردانش عاشقانه درس محبت و عفاف و حجاب و متانت و وقار می آموزند . حضرت معصومه (س) بانوی بهشتی ، مبرا از زشتیها و شبنم معطر آفرینش است.
میلاد اختر فروزان آسمان اهل بیت علیهم السلام حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها فرصتی مغتنم برای تعظیم به این بانوی بزرگوار و تکریم دختران پاک سرشت میهن مهربانی ها  است.
اینجانب میلاد فرخنده کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) و “روز دختر” و “دهه نورانی کرامت” را به تمامی شیعیان و ارادتمندان ائمه اطهار(ع) تبریک و تهنیت گفته، امیدوارم خداوند متعال توفیق معرفت اهل بیت سلام الله علیها و بهره مندی از شفاعت این گوهر های زیبای هدایت و سعادت را به همه ما مسلمانان، عنایت فرماید.

1.jpg
 

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید