پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت نیمه شعبان
  • تاریخ : 1398/01/31

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مهندس دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان، طی پیامی میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت امام زمان(عج) را تبریک گفتند.
متن پیام تبریک بدین شرح است:
نیمه شعبان ولادت سراسر نور و پاکی، حضرت مهدی موعود(عج) و نقطه عطف اعیاد شعبانیه و پیام آور ظهور حضرت مهر و دوستی است که روزی با طلوع خود گرمابخش جهان و امید مستضعفان خواهد بود؛ این مناسبت به برکت وجود ستاره ای درخشنده دیگری در آسمان هدایت زمینیان یکی از خجسته ترین و پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنوی ارزشمندی برای ارتباط با خالق هستی و نزدیکی هر چه بیشتر به معبود و کسب برکات الهی است.
عالم هستی و آفرینش همه منتظرظهور منجی عالم  بشریت حضرت امام مهدی موعود (عج)  هستند ، این انتظارروزی به سر خواهد آمد . او می آید تا روحیه ایثار و فداکاری و مردم دوستی و مهرورزی بعنوان ارزش شناخته شود و ارزشهای ناب دین مبین اسلام همچون رودخانه ای جاری بر این عرصه خاکی جریان یابد.
اینجانب فرا رسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همکاران عزیز و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض کرده، از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت دارم.

1.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید