پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت اعیاد شعبانیه
  • تاریخ : 1398/01/20

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت اعیاد شعبانیه

مهندس علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی، در پیامی فرا رسیدن ماه شعبان المعظم و اعیاد ولادت حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) را به مسلمانان جهان و همکاران تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی، متن پیام مهندس دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان به شرح ذیل است
در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان المعظم، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت که باطلوع نورانی خود، روشنی بخش دلها و دیدگان مومنین خداجویند .
روزهای آغازین ماه شعبان، مقارن  با فرخنده میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)،قمر تابناک هاشمی بزرگ جانباز دشت نینوا ، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) است.
نامگذاری سالروز میلاد خجسته سرور جوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا   به عنوان روز پاسدار و گزینش میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان روز جانباز نشانه ای از پیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن است
روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی حراست نمودند.
اینجانب فرا رسیدن این ایام مبارک را به مسلمانان جهان، ملت شریف ایران، جانبازان عزیز و همکاران بزرگوارم، تبریک و تهنیت عرض می کنم. امید که با بهره گیری از فیوضات ماه رجب المرجب و شعبان المعظم آماده ماه میهمانی خداوند گردیم.
1.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید