پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن ولادت باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)
  • تاریخ : 1397/02/11

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن ولادت باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان، فرا رسیدن ولادت باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) راتبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل می باشد
زاد روز دوازدهمین کوکب درخشان آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) که بحق منجی عالم بشریت بشمار می آید هم سرآغاز دورانی است که عدالت دگرباره جان میگیرد و حقیقت باردیگر با همه شکوه و شوکت خویش رخ نمایان می سازد. بی گمان نیمه شعبان، میلاد نور و فرج و صلح و عدالت و یادآور تولد بزرگ پرچمدار عدل و داد جهان و یاد آور عدالتی بیکران و آسایشی بی انتهاست. خجسته باد میلاد نوری که سحر با شبنم لطفش بیدار می شود و خورشید در انتظار سلامش طلوع می کند.او که هر گاه جمعه از راه می رسد، صاحبدلان، دل از دست می دهند و قرار از کف می نهند و قافله دل های بی قرار روی به قبله می کنند و آمدنش را به انتظار می نشینند .
اینجانب، ضمن تبریک فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج)، این یگانه منجی عالم بشریت به خانواده هواشناسی، از خداوند تبارک و تعالی برای همه منتظران واقعی آن حضرت، سلامتی و موفقیت روزافزون مسئلت دارم و امیدوارم از پیروان راستین و درست‌کردار آن حضرت باشیم.
Slide1.GIF

 


 

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید