پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز
  • تاریخ : 1396/02/11

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی: مهندس مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان، در پیامی فرارسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، روز پاسدار،  روز جانباز، وروز ولادت امام زین العابدی (ع) را به تمامی مردم شریف استان،  خصوصا همکاران جانباز و خانواده های محترم ایثارگر تبریک و تهنیت گفت.
متن این پیام بدین شرح است:
                                                     بسم الله الرحمن الرحیم
در تاریخ اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان امامت و ولایت که با طلوع نورانی خود، روشنی بخش دلها و دیدگان مؤمنین خداجویند. ماه شعبان، ماه اعیاد آسمانی است که با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاه، سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک بنی هاشم، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) آغاز می شود و شور و شعفی وصف ناشدنی در تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان ایجاد می نماید.
 اینجانب ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به تمامی مردم شریف استان، بویژه همکاران گرامی ام ؛ پاسداران دفاع ازحریم  ارزشهای دینی و همچنین جانبازان شاغل در اداره کل هواشناسی استان و خانواده محترم ایثارگران  تبریک و تهنیت عرض نموده و دوام و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سایه ولایت فقیه و تداوم راه این ایثارگران و دانش آموختگان راستین مکتب انسان سازی از خداوند عالم مسألت دارم.
559.gif

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید