پنجمین نشست کمیته سلامت اداری هواشناسی آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1399/10/22

پنجمین نشست کمیته سلامت اداری هواشناسی آذربایجان شرقی

پنجمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی روز چهارشنبه 17 دی ماه، باحضور مدیر کل در دفتر مدیریت برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، پنجمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی روز چهارشنبه 17 دی ماه با دستور جلسه بررسی شیوه نامه، گزارش شش ماهه اول سامانه سامد، گزارش بازرس ماده 91 ق.م.خ.ک، تشریح نمرات ارزیابی سال 98 و بررسی نقاط ضعف و قوت، بررسی گلوگاه های فساد خیز و سایر موارد اداری، با حضور مدیر کل در دفتر مدیریت برگزار شد.
در ابتدای جلسه، ابراهیمی دبیر کمیته، ضمن گزارشی از مصوبات جلسه قبل، دستور جلسه را بیان نموده و از مسئول سامانه سامد درخواستند کردند، گزارش شش ماهه اول سال را ارایه نماید.
دبیر کمیته دراین جلسه، نمرات ارزیابی سال 98 را تشریح و نقاط ضعف و قوت را بیان و با تاکید به رفع نقاط ضعف، افزود: در ارزیابی سال 98 در شاخص سلامت اداری، نسبت به سال 97 پیشرفت 70 درصدی داشتیم و در سایر شاخص ها هم نسبت به سال قبل خوب عمل کردیم. آما انتظار می رود تلاش بیشتری هم در این راستا به کار برد.
در ادامه جلسه، دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان، با اشاره به ضرورت تقویت نقاط قوت و شناخت نقاط ضعف بر بهبود و رفع مغایرت ها تاکید کرد و خواستار رفع چالش ها برای کسب امتیاز حداکثری در امسال شد.
در ادامه جلسه گلوگاه های فساد خیز شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص راهکارهای اصلاحی تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد.
1.JPG2.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید