نشست تخصصی هواشناسی کشاورزی و معرفی سامانه توسعه هواشناسی کاربردی
  • تاریخ : 1396/12/02

نشست تخصصی هواشناسی کشاورزی و معرفی سامانه توسعه هواشناسی کاربردی

نشست تخصصی هواشناسی کشاورزی با حضور مدیر کل، معاونین، رئیس‌ صنفی کشاورزی استان، معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان، دبیر تهک استان و جمعی از مسئولین و کارشناسان جهاد کشاورزی و سازمان تعاونی روستایی استان در محل اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، در ابتدا مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان، ضمن عرض خیر مقدم به اهمیت هواشناسی در کشاورزی اشاره و درباره سامانه تهک(توسعه هواشناسی کشاورزی) توضیحاتی را ارائه نمودند.
در ادامه ایوب ایرانی فام، معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان، ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت محترم در در بر گزاری جلسه، به اهمیت اطلاعات هواشناسی در کشاورزی اشاره کرد و افزود: ما بیش از ۷۰ درصد نیازمند اطلاعات هواشناسی هستیم و اگر هواشناسی ما را پشتیبانی نکند اقدامات ما مثمر ثمر نخواهد بود و بهره وری که ما انتظار داریم حاصل نخواهد شد.
در پایان این نشست دبیر تهک استان به آموزش و آگاهی های لازم در مورد اجرای سامانه تهک و نحوه استفاده از توصیه های هواشناسی کشاورزی و همچنین معرفی سامانه توسعه هواشناسی کاربردی و راه های ارتباطی با سازمان هواشناسی و اداره کل هواشناسی استان را بیان نمودند.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید