پربازدیدترین اخبار

  نخستین نشست کمیته صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری هواشناسی آذربایجان شرقی در سال 98
  • تاریخ : 1398/02/23

  نخستین نشست کمیته صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری هواشناسی آذربایجان شرقی در سال 98

  نخستین نشست کمیته صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال 98 روز دوشنبه 23 اردیبهشت ماه در دفتر مدیر کل  برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، نخستین نشست کمیته صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری سال 98 اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی روز دوشنبه 23 اردیبهشت ماه 98 با حضور علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان و رئیس کمیته و اعضاء در دفتر مدیرکل برگزار شد.
  در ابتدای جلسه که با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گردید در ابتدا دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان ضمن خیر مقدم به حاضرین، به اهمیت کمیته صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری اشاره و خواستار حضور منظم اعضا در این کمیته شد.
  در ادامه افشین ابراهیمی دبیر کمیته با اشاره به تاکید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص تشکیل جلسات کمیته صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری به صورت منظم، برتشکیل جلسات این کمیته در هر ماه به صورت منظم تاکید کرد.
  در این جلسه افزایش سقف ضمانت بانکی مطرح و مورد بحث وگفتگو وتبادل نظر قرار گرفت و همکاران نظرات وپیشنهادهای خود را در این موارد بیان کردند و در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در این خصوص گرفته شد.
   و همچنین مقرر گردید شیوه نامه و چک لیست ها مطالعه گردد و مشکلات موجود برای جلسه بعدی که با حضور مهندس پرکان نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، تشکیل خواهد شد مورد بررسی قرار گیرد
  1.jpg
  2.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
 Security code
 
لینک های مفید