مسابقه کتابخوانی
  • تاریخ : 1399/03/20

مسابقه کتابخوانی "زن و خانواده از دیدگاه امام خمینی(ره)"

مسابقه کتابخوانی "زن و خانواده از دیدگاه امام خمینی (ره)" ویژه بانوان شاغل در اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، به مناسبت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و پنجاه و هفتمین سالگرد قیام خونین 15 خرداد، مسابقه کتابخوانی(ویژه بانوان) تحت عنوان " زن و خانواده از دیدگاه امام خمینی(ره)" برای همکاران، به صورت مجازی برگزار و مراسم قرعه کشی با حضور مدیر کل، مسئول حراست و مسئول روابط عمومی برگزار و سه نفر به عنوان نفرات برتر برای اهداء لوح و جوایز انتخاب شدند.
براساس این گزارش، از دیدگاه امام خمینی خانواده اولین و مهمترین جایگاه تربیتی بشر و محل بروز و ظهور عواطف انسانی و رکن عمده جامعه است. اگر زن در جامعه بتواند به علم و معرفت و کمالات معنوی و اخلاقی که خدای متعال و آیین الهی برای همه انسان ها به طور یکسان در نظر گرفته است، برسد، تربیت فرزندان بهتر و محیط خانواده گرم تر و باصفاتر خواهد شد و جامعه پیشرفت بیشتری خواهد کرد.

 

مسابقه کتابخوانی "زن و خانواده از دیدگاه امام خمینی (ره)" ویژه بانوان شاغل در اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی برگزار شد.
3.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید