مسابقات ورزشی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، در هواشناسی آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1398/11/21

مسابقات ورزشی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، در هواشناسی آذربایجان شرقی

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، مسابقات ورزشی در ايام الله دهه مبارک فجر در سالن ورزشي اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران و گرامیداشت دهه مبارک فجر و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و ایجاد نشاط  و شادابی در بین کارکنان، مسابقات ورزشی در رشته های تنیس روی میز، دارت، تیر اندازی با تفنگ بادی و دو و میدانی، با 40 شرکت کننده و با حضور مدیر کل در سالن ورزشي اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی برگزار شد.
گفتنی است در این مسابقات در رشته تیر اندازی با تفنگ بادی آقایان مسافری، عطائی و فرتاش به ترتیب مقام اول تا سوم و در رشته تنیس روی میز آقایان عطائی ، آذران، نوبخت به ترتیب اول تا سوم و در دو و میدانی آقایان ابراهیمی و جوانبخت مقام اول و دوم را کسب کردند.
شایان ذکر است در بانوان هم در رشته تنیس روی میز خانم ها غفاری، میزانی و پوراصغر به ترتیب مقام اول تا سوم و در رشته تیر اندازی با تفنگ بادی، خانم ها وحیدی، میزانی و برزگر به ترتیب اول تا سوم و در رشته دارت، خانم ها نقوی، پور اصغر و وحیدی مقام اول تا سوم را کسب کردند.

1.JPG2.JPG3.jpg4.jpg
5.JPG
6.JPG
8-(1).JPG
 

 

 

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید