مراسم گرامیداشت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در هواشناسی آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1398/08/22

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در هواشناسی آذربایجان شرقی

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در هواشناسی آذربایجان شرقی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مراسم گرامیداشت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور مدیر کل و جمعی از کارکنان هوشناسی استان و مدیر ستاد اقامه نماز استان و هیات همراه در دفتر مدیریت برگزار شد.
علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان در ابتدای این مراسم ضمن خوش آمد گویی به مدیر ستاد اقامه نماز استان و هیات همراه، میلاد رسول اکرم(ص) و ولادت ششمین اختر تابناک امامت حضرت امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت و گزارشی از فعالیت ها و عملکرد اداره کل هواشناسی استان را ارائه داد.
در ادامه، ضیائی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های مدیریت و کارکنان هواشناسی استان، میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفته و در خصوص هفته وحدت مطالبی را ارائه نمودند.
گفتنی است در این مراسم از برگزیدگان نقاشی با موضوع نماز ویژه فرزندان کارکنان هواشناسی استان با اهداء لوح و جوایز، تقدیر شد
در پایان این مراسم، ضیائی مدیر ستاد اقامه نماز استان و هیت همراه از مرکز پیش بینی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این اداره کل قرار گرفتند

1.JPG
2.JPG
3.JPG4.JPG5.JPG
6.JPG

 

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید