مدیر کل هواشناسی در خصوص احداث ایستگاه خودکار هواشناسی آذرشهر، با فرماندار این شهرستان دیدار کرد
  • تاریخ : 1398/02/25

مدیر کل هواشناسی در خصوص احداث ایستگاه خودکار هواشناسی آذرشهر، با فرماندار این شهرستان دیدار کرد

مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در خصوص احداث ایستگاه خودکار هواشناسی آذر شهر با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان به همراه رئیس اداره شبکه پایش در خصوص احداث ایستگاه خودکار هواشناسی شهرستان آذرشهر با اللهیاری فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
اللهیاری فرماندار شهرستان آذرشهر گفت:  با ابراز خواست مردم مبنی بر ایجاد ایستگاه هواشناسی شهرستان گفت: برای ایجاد ایستگاه  هواشناسی در سال گذشته مبلغ1 میلیارد ریال  از اعتبارات دولتی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اختصاص یافت که تا به امروز خواسته مردم محقق نشده است.
وی احداث و راه اندازی ایستگاه هواشناسی را عامل مهمی در کاهش خسارات طبیعی عنوان و ابراز امیدواری کرد با جدیت تمام موضوع از طریق اداره کل هواشناسی  پیگیری وعملیاتی شود.
دولتی مهر مدیر کل هواشناسی با اشاره به ایجاد یک ایستگاه هواشناسی استاندارد افزود: برای ایجاد ایستگاه خودکار هواشناسی استاندارد حدود4 میلیارد ریال اعتبار نیاز است ودر صورت محقق شدن این رقم اداره کل هواشناسی استان آمادگی دارد پس از جانمایی، عملیات راه اندازی ایستگاه آغاز شود.
گفتنی است دانشگاه شهید مدنی برای احداث ایستگاه خودکار هواشناسی در محوطه دانشگاه اعلام آمادگی کرده و عملیات شناسایی محل استقرار ایستگاه هفته آینده انجام خواهد شد.

106.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید