راه اندازي كانال اطلاع رساني اداره كل هواشناسي استان آذربایجان شرقی در تلگرام
  • تاریخ : 1397/01/09

راه اندازي كانال اطلاع رساني اداره كل هواشناسي استان آذربایجان شرقی در تلگرام

کانال رسمی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در شبکه تلگرام به نشانی eamoirimo@ و با عنوان « کانال رسمی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی» راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، ابراهیمی مسئول روابط عمومی هواشناسی استان، از راه اندازی کانال رسمی هواشناسی استان جهت ارائه آخرین اخبار واطلاعات و پیش آگاهی های جوی به منظور افزایش آگاهی مردم در بکارگیری محصولات سازمان و در راستای افزایش سطح ایمنی و رفاه اجتماعی در کانال رسمی اداره کل هواشناسی استان خبر داد .
وی با تاکید بر ضرورت ارائه خدمات مطلوب به طیف گسترده کاربران نسبت به دریافت اطلاعات جوی از طریق سایر منابع غیر رسمی توسط افراد غیر مرتبط هشدار داد.
ابراهیمی با بیان اینکه تنها مرجع معتبر و رسمی صدور هشدارهای جوی، سازمان هواشناسی است  از فعالیت افراد غیر متخصص در این حوزه انتقاد کرده و از اینکه این افراد هیچ مسئولیتی در قبال پیش بینی های جوی خود نداشته و عملکرد آنها در ارزیابی مخاطبان نسبت به فعالیت های سازمان انجام می گیرد ابراز تاسف نمود.
وی با ابراز امیدواری نسبت به توجه و علاقه مردم، جهت اطلاع از آخرین اخبار و شرایط جوی، از راه اندازی کانال رسمی اداره کل به آدرس eamoirimo@ و با عنوان " کانال رسمی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی" خبر داد و از مردم خواست تا با عضویت در آن از آخرین شرایط آب و هوایی، پیش آگاهی و اطلاعیه و اخطاریه های معتبر آگاهی یابند.

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید