دیدار و گفتگوی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان جلفا
  • تاریخ : 1397/09/29

دیدار و گفتگوی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان جلفا

مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی در خصوص نصب تجهیزات خودکار هواشناسی در شهرستان جلفا، با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مطلبی فرمدیر کل هواشناسی استان به همراه مدیرآموزش هواشناسی و علوم جو سازمان هواشناسی و هیات همراه ، در خصوص نصب تجهیزات خودکار هواشناسی در شهرستان جلفا، با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست که در محل فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان جلفا ضمن تشریح نقش و جایگاه هواشناسی در زندگی روزمره مردم از تلاشهای صورت گرفته در بخش هواشناسی قدردانی نموده و اطلاع رسانی های هواشناسی را در کاهش بروز خسارات در بخش های مختلف بسیار با اهمیت دانستند.
احمدی در ادامه خواستار اطلاع رسانی طرح های تهک کشاورزی(سامانه خودکار توسعه هواشناسی کاربردی از سوی هواشناسی برای آگاه سازی به کاربران و مسئولان ذیربط شدند.
در ادامه مطلبی فر مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی درخصوص نقش و جایگاه هواشناسی در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت، حمل و نقل، محیط زیست، گردشگری، مدیریت بحران توضیحاتی ارائه نمودند.
وی با ارائه آمار وضع جوی جلفا و کل استان، از شروع عملیات آماده سازی نصب تجهیزات خودکار هواشناسی در اداره هواشناسی سینوپتیک جلفا که از ایستگاه های اصلی و بین المللی است خبر داد.
1.jpg

2-2.jpg
2.jpg
3.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید