دیدار مدیر کل هواشناسی با رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز
  • تاریخ : 1398/02/04

دیدار مدیر کل هواشناسی با رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز

مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی با رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز و رئیس شورای اسلامی استان  دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی، علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان با شکور اکبر نژاد رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، غلامحسن مسعودی ریحان رئیس شورای اسلامی استان و سعید نیکو خصلت عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدا علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی گزارشی از وضعیت هواشناسی استان را ارائه و به نقش هواشناسی در حوضه های مختلف اشاره نمودند
مدیر کل هواشناسی استان با اشاره به نقش هواشناسی در مدیریت شهری افزود: اطلاعات و داده های هواشناسی می تواند نقش موثری در بحث ترافیک شهری و شهرسازی داشته باشد و فرهنگ سازی در خصوص توجه و استفاده از اطلاعات هواشناسی می تواند نقش موثری را در مدیریت شهری ایفا کند.
در ادامه شکور اکبر نژاد رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان هواشناسی استان، به نقش هواشناسی در کاهش اثرات بلایای طبیعی و نیاز تمامی بخشهای جامعه به اطلاعات و آمار هواشناسی اشاره کرده و آمادگی شورا را جهت همکاری با هواشناسی استان اعلام نمودند .
غلامحسن مسعودی ریحان رئیس شورای اسلامی استان نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار فرمودند نقش هواشناسی در جامعه چه در زمینه اقتصادی چه در زمینه اجتماعی حائز اهمیت بوده و هر چقدر هواشناسی بروز تر باشد می تواند در اقتصاد جامعه نقش بسزایی داشته باشد.
1.jpg
2.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید