دیدار مدیر کل هواشناسی با رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان ومعرفی سامانه خودکار تهک
  • تاریخ : 1397/01/21

دیدار مدیر کل هواشناسی با رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان ومعرفی سامانه خودکار تهک

مدیر کل هواشناسی استان به همراه معاون توسعه و پیش¬بیی، با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی دیدار و سامانه خودکار تهک گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، در این دیدار مطلبی فر مدیرکل هوشناسی استان، ضمن تبریک به آقای فتحی انتصاب ایشان به ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان به ارتباط تنگاتنگ هواشناسی و  جهاد کشاورزی و اهمیت اطلاعات و داده های هواشناسی در کشاورزی اشاره  نموده و در مورد مسائل ومشکلات مشترک هواشناسی و سازمان جهاد کشاورزی سخن به میان آوردند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز ضمن قدردانی از  اداره کل هواشناسی به خاطر همکاری ها و اطلاع رسانی های به موقع هواشناسی به کارشناسان و کشاورزان در چند سال اخیر از اجرای سامانه خودکار تهک استقبال نموده و  آمادگی آن سازمان را برای اجرای هرچه بهتر این سامانه اعلام نمودند.
در ادامه اکبرزاده دبیر تهک استان در مورد عملیاتی کردن سامانه خودکار تهک سخن گفت و به اهمیت اجرای این سامانه در افزایش بهره وری و کاهش خسارات بلایای جوی در بخش کشاورزی استان اشاره نمود و خواستار مشارکت هرچه بیشتر سازمان جهاد کشاورزی در اجرای این سامانه شد.

1.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید