NoImage
  • تاریخ : 1396/07/26

دومین نشست کارگروه راهبری توسعه مدیریت در اداره کل هواشناسی

دومین نشست کارگروه راهبری توسعه مدیریت در اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در دفتر مدیریت مورخ 25/07/96 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی ، این نشست مورخ 25/07/96 به ریاست جناب آقای مهندس مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان و با حضور جناب آقای دکتر فتح زاده معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان و سر کار خانم فرید رئیس گروه نوسازی اداری  سازمان برنامه و بودجه استان  در محل ستاد اداره کل هواشناسی استان برگزار شد. در این نشست آقای مهندس مطلبی فر ضمن اشاره به ضرورت تعامل سازنده و مستمر بین کارشناسان دو طرف ، حضور دکتر فتح زاده و سر کار خانم فرید را خیر مقدم گفته و این نشست را سرآغاز همکاری های و اقدامات پربرکت آینده دانستند.
همچنین آقای دکتر فتح زاده نیز به ضرورت ایجاد و تقویت بستر ارتباطی و تعامل مستمر بین در طرف اشاره نموده و آمادگی کامل خود و کارشناسان آن معاونت را جهت کمک به رفع موانع و مشکلات موجود و ارائه مشاوره در این خصوص اعلام نمودند .
در ادامه آقای مهندس فرتاش رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع و دبیر کارگروه به تشریح گزارشی از روند و مشکلات  شاخص های عمومی واختصاصی پرداخت و همچنین دبیران کمیته های پنجگانه نیز گزارش از فعالیت ها و چالش های موجود در حوزه فعالیت کمیته های متبوع خویش را ارائه نمودند.
سر کار خانم فرید رئیس گروه نوسازی اداری  سازمان برنامه و بودجه استان در خصوص کمیته ها و نحوه عملکرد، توضیحات لازم را ارائه نمودند.و از تلاش این تیم به جهت پیشرفت 10 درصدی در ارزیابی شاخص های عمومی و 30 درصدی شاخصهای اختصاصی نسبت به سال گذشته تقدیر و تشکر کردند.
1.jpg
2.jpg


 

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید