دوازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1398/11/02

دوازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی

دوازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی روز سه شنبه 1 بهمن ماه در دفتر مدیر کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، دوازدهمین نشست شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی روز سه شنبه 1 بهمن ماه سال جاری با حضور مدیر کل و اعضای شورا در دفتر مدیر کل آغاز شد.
در ابتدا ابراهیمی دبیر جلسه با اشاره به مصوبات جلسه قبل، گزارشی از اقدامات انجام شده را ارایه و دستور جلسه را مطرح کردند و از حاضرین جلسه درخواست کردند عملکرد یک ماهه حوزه خودشان را ارایه نمایند.
در ادامه جلسه، علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، از روساء خواستند فرم های ارزشیابی سال98 را تا آخر بهمن ماه تهیه و شرح وظایف پرسنل را در قسمت مربوطه تعریف نمایند.
مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی با اشاره به‌ وقوع حادثه مصیبت بار سیل ویرانگر استان سیستان و بلوچستان گفت: اداره کل هواشناسی استان در حرکتی خداپسندانه، اقدام به جمع آوری کمک های نقدی به منظور کمک رسانی به مردم این مناطق می نماید که از همکاران دعوت می شود در این اقدام انسان دوستانه مشارکت نمایند.
در ادامه جلسه در خصوص مشکلات موجود در پخش گزارش تصویری وضعیت جوی از صدا و سیما، فرم های ارزشیابی سال 98 و سایر موارد اداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاد گردید.
1.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید