حضور فرماندار بناب در اداره هواشناسی به مناسبت روز جهانی هواشناسی
  • تاریخ : 1400/01/03

حضور فرماندار بناب در اداره هواشناسی به مناسبت روز جهانی هواشناسی

به مناسبت روز جهانی هواشناسی فرماندار بناب به همراه معاون برنامه ریزی خود از اداره هواشناسی شهرستان بازدید و از نزدیک مشکات و کمبودها را را بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی، شهریار فتحی فرماندار شهرستان بناب در حاشیه این بازدید ضمن عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن روز جهانی هواشناسی و ضمن خسته نباشید به پرسنل زحمتکش اداره هواشناسی بناب اظهار داشت: قطعا داده ها و اطلاعات حاصله از ایستگاه هواشناسی بناب میتواند در توسعه تمامی حوزه های صنعتی و کشاورزی شهرستان موثر باشد.
فتحی با اشاره به اهمیت ثبت و اطلاع رسانی میزان بارندگی طی یکسال به عموم مردم بناب از طریق اداره هواشناسی گفت: طبق اطلاعات حاصله سال زراعی گذشته در بناب ۱۶۳ میلیمتر بارش باران در این شهرستان روی داده است که نشان میدهد می بایست در تغییر الگوی کشت با توجه به وضعیت کم آبی منطقه توجه بیشتری داشته باشیم.
فرماندار بناب در پایان تجهیز و بروز رسانی امکانات اداره هواشناسی بناب را امری مهم و ضروری عنوان کرد و گفت: با همکاری نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی سعی خواهیم کرد با دیدار و گفتگو با مسئولان استان و کشور پیگیر نصب ایستگاه خودکار در هواشناسی بناب باشیم.
photo_2021-03-25_10-59-47.jpgphoto_2021-03-25_11-07-02.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید