جلسه خداحافظی  مهندس حبیب عبدلی معاون فنی هواشناسی استان آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1396/12/20

جلسه خداحافظی مهندس حبیب عبدلی معاون فنی هواشناسی استان آذربایجان شرقی

جلسه خداحافظی مهندس حبیب عبدلی، معاون فنی و شبکه ایستگاهای هواشناسی استان آذربایجان شرقی، صبح روز شنبه  مورخ 19/12/96در دفتر مدیرکل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مهندس مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان از زحمات و فعالیتهای مهندس حبیب عبدلی طی مدت فعالیتشان در سمت معاونت فنی، تقدیر و تشکر کرده و پست جدید ایشان را تبریک گفتند.
قابل ذکر است مهندس حبیب عبدلی طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور به سمت مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان غربی منصوب شد.
در پایان تمامی همکاران از زحمات مهندس  حبیب عبدلی، در فعالیتشان در سمت معاونت، تقدیر و تشکر و مسئولیت جدید را تبریک گفتند.
متن پیام خداحافظی مهندس حبیب عبدلی به شرح ذیل می باشد:
سلام بر همه دوستان و همکاران گرامی
هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید در پیش بودن سلامی نو باشد.
اکنون که قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است. فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری، لطف و همدلی کلیه یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم.
با اذغان به این حقیقت که، آنچه محقق شده لطف پروردگار و آنچه مانده بضاعت ناچیز این بنده بوده است، کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت بر من ببخشایند.
در سایه عنایات امام عصر (عج) برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم.
به امید دیدارتان
1.jpg
1-1.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید