تفاهم نامه همکاری مشترک بین هواشناسی آذربایجان شرقی و ستاد اقامه نماز امضا شد
  • تاریخ : 1398/08/21

تفاهم نامه همکاری مشترک بین هواشناسی آذربایجان شرقی و ستاد اقامه نماز امضا شد

مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی از عقد تفاهم نامه ی همکاری با ستاد اقامه نماز استان به منظور  توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در اداره کل هواشناسی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، در راستای عمل به آیه " الَّذِينَ إِنْ مَكَّنَّاهُمْ فِي الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاةَ " و بهره گیری از همه ی ظرفیت ها و امکانات موجود به منظور ترویج و توسعه ی فرهنگ اقامه ی نماز تفاهم نامه ی همکاری با ستاد اقامه نماز استان روز سه شنبه 21/08/98 در محل اداره کل هواشناسی استان به امضاء رسید.
علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان با اشاره به انعقاد این تفاهم گفت: اجرایی نمودن  برنامه های مصوب وزارت راه و شهرسازی و ستاد اقامه نماز کشور و با هدف بومی سازی فعالیت های اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان از اهداف این تفاهم است.
اسدالله ضیائی مدیر ستاد اقامه نماز استان هدف از این تفاهم نامه همکاری تنگاتنگ با اداره کل هواشناسی و مهارت افزایی کارکنان در دعوت به نماز و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ نماز برشمرد.
این تفاهم‌نامه در 3 ماده و 14 بند به امضای علی دولتی‌مهر مدیرکل هواشناسی و اسدالله ضیائی مدیر ستاد اقامه نماز استان رسید.
1.JPG
2.JPG
3.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید