برگزاری دومین جلسه شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1398/03/04

برگزاری دومین جلسه شورای اداری هواشناسی آذربایجان شرقی

دومین جلسه شورای اداری هواشناسی استان آذربایجان شرقی با حضور مدیر کل و اعضاء روز چهارشنبه 1 خرداد ماه در محل حوضه مدیر کل برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، دومین جلسه شورای اداری هواشناسی استان آذربایجان شرقی روز چهارشنبه یکم خرداد ماه با حضور علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان و اعضاء در محل حوضه مدیر کل برگزار شد
در ابتدای جلسه افشین ابراهیمی دبیر جلسه گزارشی از مصوبات جلسه قبل و اقدامات انجام شده در این خصوص را ارایه کردند. و اعضاء جلسه نیز نقطه نظرات خود را پیرامون مباحث مطروحه بیان کردند.
در ادامه مدیر کل هواشناسی استان ضمن تاکید بر آمادگی تمامی بخش ها قبل از سفر ریاست سازمان گفت: من از روسای ادارات انتظار دارم در پیگیری و نظارت بر انجام امور محوله در حوزه های تحت سرپرستی خود بصورت جدی تلاش کنند و  در تمام امور جاری در حوزه کاری خود ورود نمایند و  اقدامات انجام شده را بررسی و از نتایج اقدامات انجام شده اطمینان حاصل کنند.
در این جلسه در خصوص تدوین شرح وظایف کارکنان، مشکلات سایت، مشکلات ایستگاه ها، بررسی دوره های آموزش، تحویل کلیه امورات رادار به کارشناس مربوطه، بحث صحت سنجی پیش بینی ها و مسائل مرتبط مورد بررسی و بحث گردید.
در پایان جلسه اعضای حاضر به ارائه نقطه نظرات خود در زمینه های مختلف پرداختند.
1.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید