NoImage
  • تاریخ : 1398/07/11

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از هواشناسی آذربایجان شرقی

نماینده مردم شریف شهرستان شبستر و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور در اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی، با مدیر کل هواشناسی استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، معصومه آقا پور نماینده مردم شریف شهرستان شبستر و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، روز چهارشنبه 10 مهر ماه سال جاری ضمن حضور در اداره کل هواشناسی و گفتگو با مدیر کل هواشناسی استان، از نزدیک در جریان توانمندی های این اداره کل  قرار گرفت.
ابتدا علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان ضمن گزارشی از وضعیت جوی استان گفت: هواشناسی در حوزه های مختلف جامعه بخصوص در حوزه حمل ونقل ، سلامت ، کشاورزی و محیط زیست نقش پرنگی داشته و با سایر دستگاهها و ارگانها ارتباط دوسویه دارد.
وی با اشاره به مشکلات و کمبود های این اداره کل و سازمان هواشناسی اشاره و خواستار پیگیری های لازم در این خصوص شد و از وی خواست، مجمع نمایندگان استان بازدیدی از سازمان هواشناسی کشور داشته باشند.
در ادامه معصومه آقا پور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های مدیریت و کارکنان هواشناسی استان، عملکرد این مجموعه را در استان رضایت بخش دانست و قول مساعد جهت همکاری و پیگیری های لازم را داد.
گفتنی است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مرکز پیش بینی این اداره کل بازدید و توضیحات لازم در خصوص نحوه صدور پیش بینی ها توسط رئیس مرکز پیش بینی ارائه شد.
1.JPG
2.JPG3.JPG4.JPG5.JPGنظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید