بازدید معاون عمرانی استانداری و مدیر کل راه و شهرسازی از اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1399/10/10

بازدید معاون عمرانی استانداری و مدیر کل راه و شهرسازی از اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و مدیر کل راه و شهرسازی استان از اداره کل هواشناسی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و ابوالقاسم سلطانی مدیر کل راه و شهرسازی استان روز سه شنبه 9 در ماه با حضور در اداره کل هواشناسی، ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای این اداره کل قرار گرفتند.
علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در این بازدید ضمن تشریح عملکرد این حوزه، گزارش مفصلی از وضعیت اداره کل هواشناسی استان،‌ کمبود اعتبارات و فعالیت ها و مشکلات را مطرح و خواستار حمایت مسئولین استانی برای رفع این مسائل شد.
وی با اشاره به وظایف اداره کل هواشناسی و از طرفی کمبود اعتبارات این اداره کل افزود: علی رغم محدودیت ها و کمبود ها تلاش کردیم در حد توان و بضاعت، وظایف خود را  به نحو احسن در راستای خدمت رسانی به استان انجام دهیم.
جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت اطلاعات هواشناسی گفت: از نظر موقعیت تأسیسات شهری، باد نقش به‌سزائى دارد. و نباید موقعیت صنایع آلوده‌ کننده
 هوا با جهت وزش باد اصلى به‌سوى شهرها باشد از این رو توجه به اطلاعات هواشناسی می تواند در راستای حل مشکل آلایندگی شهر ها نقش بسزایی داشته باشد.
وی طرح پژوهشی اداره کل هواشناسی استان در خصوص انتشار آلاینده ها در سطح کلانشهر تبریز را مهم برشمرد و گفت: اولویت طرح های پژوهشی باید به مسائل کارآمد و تاثیر گذار در استان باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی ضمن تقدیر تشکر از زحمات مدیر کل و کارکنان هواشناسی استان، ‌با اظهار امیدواری نسبت به پیگیری و رفع مشکلات، ‌قول مساعد همکاری و حمایت های لازم را دادند.
ابوالقاسم سلطانی مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی در این بازدید ضمن تقدیر تشکر از کارکنان هواشناسی با اشاره به مشکلات این اداره کل گفت: در این راستا هرگونه حمایت و پی‌گیری که لازم باشد را انجام می دهیم.
1.JPG
2.JPG3.JPG
4.JPG
5.JPG6.JPG
7.JPG8.JPG


نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید