بازدید معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور از اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی
  • تاریخ : 1396/10/30

بازدید معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور از اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی

معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در سفر یک روزه خود به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از اداره کل هواشناسی در جلسه‌ای با مدیر کل و کارکنان هواشناسی استان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مهندس علی عابدینی معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در سفر یک روزه خود به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از اداره کل هواشناسی در جلسه‌ای با مدیر کل و همکاران اداره کل هواشناسی استان دیدار و گفت و گو کردند.
در ابتدا فرخ مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان، ضمن عرض خیر مقدم به مهندس عابدینی، گزارشی از وضعیت و عملکرد کلی را ارائه و مسائل و مشکلات اداره کل را بیان کردند .
وی از کمبود نیرو در قسمت پیش بینی اشاره و خواستار در نظر گرفتن دو مجوز به این قسمت شد.
فرخ مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان  افزود: برای رادار هواشناسی طرح ها و نرم افزار هایی توسط همکاران در دست اقدام است که در صورت نهایی شدن از دیگر محصولات رادار از جمله پیش بینی های دقیق، بارش های نقطه ای، مقدار بارش، ساعت دقیق بارش، محل دقیق بارش را برای ما نشان خواهد داد.
علی عابدینی معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور, از برنامه های سازمان به خودکار سازی ایستگاه ها اشاره کرد و گفت: با خود کار سازی ایستگاه ها کارشناسان آموزش های لازم را دیده و پیش بینی هایی که از ستاد و استان خواهند گرفت به محصول واقعی تبدیل کرده و در اختیار کاربران نهایی قرار خواهند داد.
در پایان همکاران نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
1.jpg
2.jpg3.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید