بازدید مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی از دفتر نشریه
  • تاریخ : 1399/05/19

بازدید مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی از دفتر نشریه " کشور" به مناسبت روز خبرنگار

به مناسبت روز خبرنگار، مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی و هیات همراه با حضور در دفتر نشریه " کشور" از خبرنگاران و هیئت تحریریه این نشریه تقدیر نمود.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش خبرنگاران و دست اندرکاران عرصه رسانه در شناساندن مزایای پیش بینی های هواشناسی برای عموم مردم و ارتقای اگاهی آنان بخصوص کشاورزان و نقش موثر آن در زندگی مردم، اظهار داشت: پیش بینی های هواشناسی علیرغم محسوس نبودن نتایج آن، در زندگی مردم نقش مهمی دارد و بسیاری از پیشرفت ها در بخش کشاورزی و باغداری در کنار توصیه های کارشناسان جهاد کشاورزی، مرهون علم هواشناسی و پیش بینی های کارشناسان آن در هر منطقه و در فصول مختلف سال می باشد.
مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی ایستگاه هواشناسی در شهرهای هادیشهر و خداآفرین را برنامه آتی اداره کل هواشناسی استان برشمرد و تاکید کرد به محض تامین اعتبار کار احداث این ایستگاه ها اغاز خواهد شد.
گفتنی است در این نشست مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی با اهدای لوحی، از تلاش های کارکنان و هیئت تحریریه نشریه "کشور" تقدیر نمود.
1.jpg
2.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام



 
لینک های مفید