اولین نشست رئیس جدید سازمان هواشناسی کشور با مدیران کل استان‌ها
  • تاریخ : 1397/12/22

اولین نشست رئیس جدید سازمان هواشناسی کشور با مدیران کل استان‌ها

نشست رئیس سازمان هواشناسی کشور با مدیران‌کل هواشناسی استان‌ها صبح چهارشنبه 22 اسفند 1397 با محوریت هماهنگی در ارائه خدمات بهینه در ایام نوروز 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، دکتر سحر تاج‌بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور در این نشست، هدف خود را کار در راستای قانون، رعایت عدالت و شایسته سالاری عنوان کرد و در خصوص تکریم نیروی انسانی، بکارگیری بانوان در حوزه های مدیریتی، جوان‌گرایی، گسترش ارتباط با بازوهای اجرایی دولت، تعالی‌بخشی سازمان هواشناسی با ارائه خدمات بهتر، گرامیداشت روز جهانی هواشناسی، عدالت در پرداخت، خودکارسازی ایستگاه‌‌های هواشناسی و سامانه توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) مطالبی را مطرح کرد.

وی با تاکید بر تکریم نیروی انسانی متخصص که سرمایه‌‌های سازمان هستند و تکریم ارباب رجوع، به مدیران کل هواشناسی استان‌ها توصیه کرد در حوزه مدیریتی سعه صدر بیشتری داشته و از بازوهای قدرتمند بازرسی، بیشتر کمک بگیرند.

رئیس سازمان هواشناسی کشور دریافت گزارش عملکرد 6 ماهه مدیران را یکی از برنامه‌های خود عنوان کرد و خاطرنشان کرد: میزان رضایت‌مندی همکاران از شاخص‌های مهم این گزارش خواهد بود.

وی با استناد به وعده انتخاباتی ریاست جمهوری مبنی بر بکارگیری بانوان در سطوح مدیریتی و اشاره به واگذاری 3 پست معاونت وزارت راه و شهرسازی به بانوان، از مدیران کل هواشناسی استان‌‌ها خواست، بانوان نیز با احراز صلاحیت‌های لازم در سمت مدیریت گمارده شده و همچنین نیروهای مستعد با این رویکرد تربیت شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر حضور مدیران کل یا معاونین آن‌ها در شیفت‌‌های نوروزی از ارتقاء خدمات نوروزی در ستاد مرکزی سازمان نسبت به سال گذشته خبر داد و توصیه کرد: استان‌ها نیز  در نوروز 1398 این رویکرد را اجرا کنند.

دکتر تاج‌بخش‌ درباره برنامه تعالی‌بخشی سازمان هواشناسی در راستای ارائه خدمات بهتر افزود: هدف اصلی این سازمان تا پایان دولت فعلی، بهبود کیفیت پیش‌بینی‌ها‌ و محصولات می‌باشد.

وی گفت: این برنامه در 6 محور دیدبانی، مدیریت داده، تولید محصول و پیش‌بینی، اطلاع‌رسانی، ظرفیت‌سازی و آموزش و پژوهش و تحقیق تنظیم شده است. 

رئیس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه سازمان هواشناسی، یک سازمان خدمت رسان است، تاکید کرد: فعالیت‌‌هایمان باید در راستای ارائه خدمات بهتر در تمامی حوزه‌ها و برای تمامی کاربران عام و خاص متمرکز شود.


WhatsApp-20Image-202019-03-13-20at-2009_38_32.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید