اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال 99
  • تاریخ : 1399/02/04

اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال 99

اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان آذربایجان شرقی روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مهندس علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان و اعضای شورا در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، در ابتدای جلسه ابراهیمی دبیر جلسه ضمن تبریک پیاپیش ماه مبارک رمضان، دستور جلسه را مطرح کردند.
در ادامه جلسه دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، خواستار برگزاری منظم جلسات در سال جاری شد.
دولتی مهر با اشاره به برنامه عملیاتی سال 99 تاکید کرد: در سال جاری طبق برنامه عملیاتی تدوین شده عمل خواهیم کرد و انتظار می رود همکاران تمام تلاش خود را در جهت بهتر انجام گرفتن این برنامه بکار ببرند.

وی در خصوص اجرای گام اول فاصله اجتماعی در کنترل بیماری کووید 19 (کرونا) مطالبی را بیان و با تاکید بر اجرایی شدن گام دوم و با اشاره به ساعات کاری و نحوه دور کاری بعضی از قسمت های اداره کل ، خواستار رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری و مهار بیماری کرونا در محیط کار شد.
 در ادامه محمد اللهیاری مسئول حراست اداره کل، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از محرومان با اجرای رزمایش کمک مومنانه افزود: همزمان با سراسر كشور رزمايش بزرگ جمع آوري كمكهاي مومنانه توسط پايگاه مقاومت شهيد ياغچيان هواشناسي با همکاری روابط عمومی، از فردا اقدام به جمع آوري كمكهاي همكاران خواهد نمود.

در ادامه مباحثی از جمله پیگری ورود خروج پرسنل، راه های پیشگیری ویروس کرونا در ارایه خدمات به ارباب رجوع، نحوه مدیریت سوخت خودرو های اداری، و سایر موارد اداری مورد بحث و بررسی قرار  گرفت و در پایان تصمیماتی در این خصوص گرفته شد.


1.JPG

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید