انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین هواشناسی آذربایجان شرقی  و دانشگاه آزاد اسلامی
  • تاریخ : 1398/04/04

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین هواشناسی آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل هواشناسی استان آذربایجان‌شرقی به‌منظور گسترش همکاری‌های علمی و پژوهشی منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل هواشناسی در راستای تقویت فعالیت‌های علمی و تعمیق همکاری‌های مشترک و فراهم‌کردن امکان حضور فعال محققان طرفین در اجرای فعالیت‌های مشترک به امضا رسید.
برقراری ارتباط مؤثر بین دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی، انجام فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مشترک، استفاده مطلوب از توانایی‌ها و ظرفیت‌های تحقیقاتی و آموزشی متقابل در راستای ارتقای کارایی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کاربردی مورد نیاز طرفین از جمله موضوعات این تفاهم‌نامه همکاری است.
 تقویت بنیه پژوهشی و آموزشی طرفین از طریق همکاری‌های مشترک،  جهت‌دهی به پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای طرفین و انجام بازدیدهای متقابل علمی از دیگر موضوعات تفاهم‌نامه است.
این تفاهم‌نامه که مدت زمان اجرای آن دو سال تعیین شده است در ۱۰ ماده و پنج تبصره به امضای عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و علی دولتی‌مهر مدیرکل هواشناسی این استان رسید.
جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری ظهر امروز با حضور محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی و محمدباقر آقایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مدیران ارشد اداره کل هواشناسی و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در واحد تبریز برگزار شد.
0.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید