امضای تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی و اداره کل حفاظت از محیط زیست
  • تاریخ : 1395/11/04

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی و اداره کل حفاظت از محیط زیست

اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی و اداره کل حفاظت از محیط زیست مورخ 3/11/95 تفاهم نامه مشترک همکاری را امضا نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی تفاهم نامه مشترک بین اداره کل و مرکز تحقیقات هواشناسی کاربردی استان آذربایجان شرقی به نمایندگی آقای مهندس فرخ مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان اذربایحان شرقی و اداره کل حفاظت از محیط زیست به نمایندگی آقای دکتر حمید قاسمی در4 نسخه و6 ماده در بهمن ماه سال 95 به امضا رسید.
هدف از تنظیم این تفاهم نامه ایجاد همکاری مشترک بین دو دستگاه اجرایی در راستای استفاده بهینه ازدانش پژوهشگران ، تجربیات ، پتانسیل و ظرفیت های طرفین برای پیشرفت دانش هواشناسی و زیست محیطی جهت پایش و مدیریت مخاطرات جوی و زیست محیطی در سطح استان و حوضه دریاچه اورمیه و همچنین تبادل داده و تحلیل اطلاعات در مرکز هماهنگی و آینده پژوهی دریاچه اورمیه و مرکز پیش بینی هواشناسی تبریز و ایجاد بانک اطلاعاتی و شبکه پایش با مدیریت مشترک در سطح استان می باشد.
اداره کل حفاظت از محیط زیست در همین راستا متعهد گردید نسبت به خرید ، نصب و راه اندازی دو دستگاه سنجش گردوخاک در ایستگاه های هواشناسی عجب شیر و بندر شرفخانه شود.

     11.jpg  22.jpg

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید