NoImage
  • تاریخ : 1397/02/19

آغاز به کار پنجاه‌ و سومین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی

پنجاه و سومین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی کشور، صبح سه‌شنبه 18 اردیبهشت با حضور ریاست سازمان، مدیران استانی و مدیران، معاونین و مشاورین ستادی آغاز به  کار نمود. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی و به نقل از سازمان هواشناسی کشور، در اولین روز از این نشست دو روزه و در مراسم افتتاحیه پس از سخنرانی ریاست سازمان، منتخبین سه ایده نو به معرفی طرح‌های خود می‌پردازند و در خاتمه از منتخبین ایده‌های نو و کارشناسان برتر در حوزه فعالیت‌ معاونت‌های سه‌گانه سازمان تقدیر به عمل می‌آید. 
طی جلسه اول در سالن شهید همت، دو گزارش در خصوص مباحث مرتبط با حراست و دفتر حقوقی (تخلفات اداری و مستندسازی اموال) و سخنرانی در خصوص مسائل مبتلابه در حوزه امنیتی و حراستی ارائه می‌شود.
در ادامه، طی جلسه دوم، قاسم بی‌نیاز رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در زمینه چالش مدیران در زمینه روش تعامل با اصحاب رسانه و تشریفات اجرایی صحبت می کند و پنج گزارش در مورد بودجه‌ریزی عملیاتی توسط مشاورین پروژه شرکت پنکو، اقدامات و برنامه‌های فناوری اطلاعات (خودکارسازی ایستگاه‌های هواشناسی-تهک کشاورزی-عملکرد و برنامه‌های فناوری اطلاعات در ستاد و استان‌ها) و آخرین وضعیت مصوبات پنجاه و دومین شورای مدیران در معاونت فنی و شبکه ایستگاه‌ها، معاونت توسعه و پیش‌بینی و معاونت توسعه مدیریت و منابع توسط معاونان مربوطه ارائه می‌شود.
به دنبال برگزاری جلسات کارگروه‌های توسعه مدیریت و منابع، توسعه و پیش‌بینی و معاونت فنی و شبکه ایستگاه‌ها در سالن‌‌های شهید همت، شهید رجایی و اداره فنی با برگزاری جلسه مشترک کارگروه‌ها، برنامه کاری اولین روز پنجاه‌سومین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی خاتمه می‌یابد.
چهارشنبه 1397/2/19 کارگروه‌‌های سه‌گانه به ترتیب ارائه گزارش نموده و در مورد مصوبات بحث و تبادل نظر خواهد شد و در خاتمه پس از بحث آزاد در مورد طرح مسائل و مشکلات استان‌‌ها، جمع‌بندی موارد مطروحه و تصمیمات مصوب توسط ریاست سازمان، نشست خاتمه می یابد.
40.jpg

 

 

نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید