NoImage
  • تاریخ : 1395/10/26

اداره کل هوا شناسی آذربایجان شرقی به جمع تسکین پیوست

نصر: مدیرعامل انجمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تبریز ( تسکین) از پیوستن اداره کل هوا شناسی آذربایجان شرقی به جمع حامیان این انجمن به عنوان نخستین ارگان دولتی خبر داد.
 
به گزارش نصر، جواد میلانی پیش از ظهر شنبه در محل بیمارستان کودکان تبریز در تشریح این خبر گفت: کارمندان اداره کل هواشناسی استان پس از آشنایی با انجمن تسکین و مشاهده رزومه فعالیت هایش برای مشارکت و همکاری با این انجمن اعلام آمادگی کردند.
وی در ادامه گفت: با ابراز علاقمندی تمام کارمندان این اداره کل برای همکاری با انجمن تسکین، مشارکت آنها حالت اداری و رسمی به خود گرفته و بخشی از حقوق آنها بنابه علاقه  و توان مالی هر فرد کسر و در آخر هر ماه به حساب تسکین واریز می شود.
میلانی همچنین یادآور شد: در حال حاضر تنها کارمندان حاضر در اداره هواشناسی در این طرح مشارکتی حضور دارند که در سطح بالاتر و مراحل بعدی اداره های مطبوع هواشناسی هم در ردیف حامیان انجمن تسکین قرار خواهند گرفت.
وی در ادامه به بخش دیگری از مشارکت اداره کل هواشناسی با انجمن تسکین اشاره کرد و اظهار داشت: طی نامه نگاری های انجام شده میان انجمن تسکین و اداره کل هواشناسی، کارمندان این اداره برای ایجاد ارتباط تنگاتنگ با این انجمن ابراز علاقه کرده و در کنار پیشنهاد ایده های نو خواستار شرکت در مراسم ها و برگزاری همایش های سالانه و ماهانه در راستای آگاهی دهی با سرطان های کودکان شدند.
مدیرعامل انجمن تسکین اجرای طرح های تسهیلاتی، نشر بروشورهای تسکین در اداره هواشناسی و خریداری تابلوهای تسلیت از این انجمن را از دیگر زمینه های قرارداد اداره کل هواشناسی استان در حمایت از تسکین و کودکانش عنوان کرد.

0.png  02.jpg


نظرات خود را مطرح کنید.

دیدگاه خود را درمورد این خبر بیان کنید.


نوشتن پیام 
لینک های مفید