شخصی سازی
فارسی انتخاب زبان US
  • تلفن 134 به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به عموم مردم عزيز مي باشد   ***
  • نام گذاری سال 1403: «جهش تولید با مشارکت مردم»   ***
  • شعار سال 2024سازمان جهانی هواشناسی: «خط مقدم اقدام اقلیمی»
1402/08/01

نخستین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال 1402

نخستین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال 1402 با حضور نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، روز دوشنبه یکم آبان ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، نخستین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال 1402 با حضور حبیب عبدلی مدیر کل هواشناسی، قاسمی رییس گروه ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی، الهیاری کارشناس سازمان مدیریت و اعضای کارگروه توسعه مدیریت اداره کل هواشناسی استان در تاریخ 01/08/1402 در محل سالن جلسات اداره کل ، برگزار گردید.
در این جلسه که دبیران کمیته های پنجگانه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل حضور داشتند، حبیب عبدلی، مدیر کل هواشناسی استان ضمن خیر مقدم به میهمانان، گزارش از عملکرد و اقدامات انجام شده در اداره کل در سال های گذشته را ارائه نمودند.
امین فرتاش معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل هواشناسی استان در این جلسه از زحمات گروه ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت و  برنامه ریزی به منظور رعایت عدالت در فرآیند ارزیابی و همچنین ارائه راهکارهای مفید و راه گشا به همکاران تشکر نموده و این موفقیت را مرهون تلاش های بی وقفه دبیران کمیته های پنجگانه و حاصل تعامل تنگاتنگ دبیران با گروه ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی دانستند.
وحیدی، دبیر کارگروه توسعه مدیریت نیز در ادامه ، نسبت به تشریح عملکرد اداره کل در کارگروه توسعه مدیریت و کمیته های پنجگانه و لزوم برنامه ریزی جهت برنامه های آتی کمیته ها در سال 1402 مطالبی را عنوان کرد.
دراین جلسه که با رویکرد مرور اهداف برنامه های کمیته های پنجگانه و بررسی  شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1401 برگزار شد، طرح مشکلات و موانع توسط دبیران محترم کمیته های پنجگانه انجام گردید و راهکار های رفع مشکلات توسط قاسمی  و الهیاری نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ارائه شد.
اللهیاری کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این جلسه بر لزوم برگزاری جلسات سلامت اداری  با موضوع طرح مشکلات همکاران در سطح استان تاکید نمود و بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر با سازمان مدیریت مجددا تاکید کرد.
 در ادامه، قاسمی رییس گروه ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی از حسن نظر مدیر کل در خصوص اعتقاد و دقت و پیگیری های فرآیند ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی تشکر نموده و ضمن یادآوری جایگاه اداره کل در ارزیابی عملکرد و کسب رتبه نخست اداره کل هواشناسی استان در ارزیابی شهید رجایی، به لزوم حفظ این جایگاه تاکید نمودند.
 

خبر از نگاه تصویر


نخستین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی در سال 1402