شخصی سازی
فارسی انتخاب زبان US
  • تلفن 134 به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به عموم مردم عزيز مي باشد   ***
  • نام گذاری سال 1403: «جهش تولید با مشارکت مردم»   ***
  • شعار سال 2024سازمان جهانی هواشناسی: «خط مقدم اقدام اقلیمی»
1402/07/25

قدردانی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از نقش هواشناسی در کسب رتبه کشوری این سازمانرئیس سازمان جهاد کشاورزی

آذربایجان شرقی در مراسمی از مدیرکل هواشناسی استان به دلیل نقش داده های هواشناسی در کسب رتبه کشوری این سازمان در طرح جهش تولید قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، اسازمان جهاد کشاورزی استان در اجرای طرح جهش تولید در «دیم»زارهای کشور، حائز کسب رتبه برتر کشور شده است.
در متن لوح تقدیر  اکبر فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مصباح ربانی مدیر کل ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) در استان آذربایجان شرقی خطاب به حبیب عبدلی مدیر کل هواشناسی استان و یونس اکبر زاده رئیس گروه تحقیقات، آمده است:
توفیق خدمت بی منت به کشور ایران اسلامی و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، رضایت پروردگار را در پی خواهد داشت و قطعا کار برای رضایت خدا بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.
بدینوسیله از تلاشهای مجدانه و ارزنده جنابعالی در سال زراعی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ در اجرای طرح جهش تولید در دیمزارهای کشور، که موجب کسب افتخار رتبه برتر ( رتبه اول) استان آذربایجان شرقی گردید صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم. از خداوند متعال برای جنابعالی و کلیه خدمتگزارن بخش کشاورزی استان آذربایجان شرقی آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون را دارد.
 

خبر از نگاه تصویر


قدردانی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از نقش هواشناسی در کسب رتبه کشوری این سازمانرئیس سازمان جهاد کشا