شخصی سازی
فارسی انتخاب زبان US
  • تلفن 134 به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به عموم مردم عزيز مي باشد.***
  • نام گذاری سال 1401: سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین***
  • .
1401/12/16

برگزاری مراسم نیمه شعبان و تکریم از همکار بازنشسته در هواشناسی آذربایجان شرقی

مراسم نیمه شعبان و تکریم از آقای آذران از همکاران این اداره کل که به افتخار بازنشستگی نایل گشته اند، روز سه شنبه 16 اسفند ماه در دفتر مدیر کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مراسم نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان (عج)، و تکریم از آقای نصرت اله آذران از همکاران این اداره کل که به افتخار بازنشستگی نایل گشته اند، با حضور مدیر کل هواشناسی، مدیر ستاد اقامه نماز استان و همکاران ستادی، روز سه شنبه 16 اسفند ماه در دفتر مدیر کل برگزار شد.
در ایتدای مراسم، حبیب عبدلی مدیر کل هواشناسی، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت امام زمان (عج)، از خدمات و زحمات 30 سال خدمت آقای نصرت اله آذران در این اداره کل، تشکر و قدردانی نمود و برای وی در کنار خانواده آرزوی روزهای خوش همراه با سلامتی و آرامش را از خداوند بزرگ مسئلت نمود.
نصرت اله آذران در این مراسم، خاطراتی از خدمت خود در هواشناسی آذربایجان شرقی را بیان، و ضمن طلب حلالیت، برای همه همکاران موفقیت و پویایی بیش از پیش را در این اداره کل، آرزو نمود.
در ادامه این مراسم تک تک حاضران در جلسه به ذکر خاطرات خوش از دوران همکاری با آقای آذران، پرداخته و برای ایشان در دوران جدید زندگی آرزوی سلامت، خوشبختی و بهروزی کردند.
در ادامه مراسم، حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن تبریک نیمه شعبان طی سخنانی به‌ برخی از نشانه‌های ظهور حضرت حجت وهمچنین وظایف منتظران آقا دراین عصر پرداخت .
مدیر ستاد اقامه نماز استان در این مراسم با اشاره  به مبعث، غدیر و عاشورا که از حوادث مهم تاریخی در اسلام است، گفت: نیمه شعبان هم یکی از حوادث مهم تاریخ اسلام و نتایج سه حوادث ذکر شده  می باشد و نیاز است به مسئله مهدویت بیشتر پرداخت کرد.
در پایان این مراسم، مدیر کل با اهداء لوح تندیس و هدیه، از زحمات آقای آذران، تقدیر کرد.
 

خبر از نگاه تصویر


برگزاری مراسم نیمه شعبان و تکریم از همکار بازنشسته در هواشناسی آذربایجان شرقی