بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی
 
برای هر فردی اطلاعات شخصی جزء حریم خصوصی فرد محسوب می شود. حفاظت از این اطلاعات در شبکه و اینترنت هم موجب حفظ امنیت اطلاعات می شود و هم اعتماد کاربر را جذب می کند. اداره کل هواشناسي آذربایجان شرقی حریم خصوصی کاربران خود را ارزشمند دانسته و خود را ملزم به رعایت آن می داند. در این بیانیه به آگاه سازی افراد در رابطه با نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی که توسط آنها ارائه می شود پرداخته می شود.
 
جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران:
در صورتی که در پورتال اطلاعاتي از شما خواسته شد كه هويت‌تان را آشكار می­كند مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود.
به منظور كار با اين پورتال و استفاده از خدمات آن برخي اطلاعات شخصي شما ممكن است دريافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ كيفيت خدمات، و به منظور فراهم كردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به كار گرفته مي‌شود.
علاوه بر اطلاعات شخصی کاربر ممکن است اطلاعاتی سخت افزاری و نرم افزاری مانند مشخصات رایانه، سیستم عامل، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و... نیز از کاربران اخذ گردد.
 
استفاده از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات:
این پورتال جهت جمع آوری برخی اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارفی به نام کوکی استفاده می کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط سرویس دهنده بر روی دیسک شما ذخیره می گردد. این روش امکان هیچ گونه عمل خرابکارانه ای را ندارد و جهت شناسایی اطلاعاتی از قبیل آدرس IP است که جهت سهولت در ارائه خدمات و کمک به تشخیص و رفع مشکلات سرویس دهنده به کار می رود.
لازم به ذکر است شما توانايي پذيرش يا رد كوكي‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودكار كوكي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تغییر دهید.
 
امنیت اطلاعات شخصی شما
اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدنشده، حفاظت می‌کند. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی اطلاعات شخصی و هویتی‌ که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدنشده محافظت می‌کند .
 
 
 

لینک های مفید