شخصی سازی
فارسی انتخاب زبان US
  • تلفن 134 به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به عموم مردم عزيز مي باشد.***
  • نام گذاری سال 1401: سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین***
  • شعار سال 2022سازمان جهانی هواشناسی: هشدار سریع و اقدام سریع***
  • .
1401/02/22

برگزاری مراسم تحلیف و ادای سوگند کارکنان جدید الاستخدام

مراسم تحلیف و ادای سوگند نامه کارکنان جدید الاستخدام اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی روز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه 1401 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، مراسم تحلیف و ادای سوگند نامه کارکنان جدید الاستخدام اداره کل هواشناسی استان، روز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه با حضور حبیب عبدلی سرپرست هواشناسی استان و معاونین برگزار شد.
در ابتدای این مراسم حبیب عبدلی سرپرست هواشناسی استان ضمن خوش آمد گویی به کارکنان جدید الاستخدام به مجموعه هواشناسی استان، به بیان سخنانی در خصوص نقش کارکنان در پیشبرد اهداف اداره کل هواشناسی پرداخت و سپس نیرو های جدید الاستخدام با قرائت سوگند نامه در پیشگاه قرآن مجید مبنی بر تلاش خود بر انجام وظایف شغلی و مسؤلیت های قانونی به حفظ حقوق مردم و رعایت احکام الهی، مقررات حاکم و منشور اخلاقی و اداری کارمندان دولت سوگند یاد کردند.
سرپرست هواشناسی استان با اشاره به این که هواشناسی یک دستگاه علمی و تخصصی بوده و ثبت پارامتر های هواشناسی  نقش مهمی در زمینه های مختلف  اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی و همچنین تاثیر گذاری در زندگی مردم دارد، جدیت در کار، وجدان کاری و رعایت اخلاق کاری را از مهمترین مولفه های اداره کل هواشناسی استان عنوان کرد.
 

عکس های خبری